„Energia dla przyszłości” – trwa nabór!

19/06/2023 10:46
Basia Krumholc

Rozpoczął się nabór do VIII edycji programu stażowego „Energia dla Przyszłości”, skierowanego do studentów i absolwentów uczelni technicznych zainteresowanych sektorem energetycznym. Do udziału zostanie zakwalifikowanych 28 uczestników, a każdy z nich otrzyma wynagrodzenie w wysokości 4500 zł miesięcznie. Termin składania aplikacji upływa 30 czerwca 2023 r.

„Energia dla Przyszłości” to unikatowy, ogólnopolski program stażowy, którego celem jest budowanie zaplecza kadrowego dla polskiego sektora energetycznego. Staż jest realizowany w jednej z czterech spółek energetycznych (6 miesięcy) oraz w Ministerstwie Klimatu i Środowiska (2 miesiące), co daje uczestnikom możliwość kompleksowego przygotowania się do pracy w sektorze energetycznym.

Aplikacja online: https://bip.mos.gov.pl/aplikuj/program_stazowy_energia_dla_przyszlosci

Staż „Energia dla Przyszłości” jest organizowany przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska we współpracy z czterema polskimi spółkami energetycznymi: PGE Polską Grupą Energetyczną S.A., Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A., Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. oraz Operatorem Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/klimat/program-stazowy-energia-dla-przyszlosci

źródło: klimat.gov.pl

X
Skip to content