Śmieci! Kto to widział?!

Dzikim Okiem
28/07/2021 11:37
Łukasz Brodzik

Tatrzański Park Narodowy przygotował ciekawy cykl filmów „Dzikim Okiem”, w którym Łukasz Długowski opowiada o mniej znanych miejscach w Tatrach.

Schronisko PTTK im. Wincentego Pola na polanie Stara Roztoka to miejsce omijane przez tłumy turystów wędrujących asfaltem do Morskiego Oka. Położone trochę na uboczu, na dnie Doliny Białki. Przyciąga jednak tych, którzy szukają spokoju i bliższego kontaktu z naturą. Ma też swoich wiernych fanów – kilka razy wygrywało już w konkursach na najlepsze górskie schronisko w Polsce! Łukasz Długowski postanowił sprawdzić „od kuchni” jak wygląda praca w takim miejscu. Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu „Dzikim Okiem”.

Cykl jest częścią kampanii „Śmieci! Kto to widział?!”, finansowanej ze środków Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zapraszamy do oglądania:

 

Dzikim Okiem – schronisko Roztoka

Schronisko PTTK im. Wincentego Pola na polanie Stara Roztoka to miejsce omijane przez tłumy turystów wędrujących asfaltem do Morskiego Oka. Położone trochę na uboczu, na dnie Doliny Białki. Przyciąga jednak tych, którzy szukają spokoju i bliższego kontaktu z naturą. 🌱 Ma też swoich wiernych fanów – kilka razy wygrywało już w konkursach na najlepsze górskie schronisko w Polsce! 🥇 Łukasz Długowski postanowił sprawdzić „od kuchni" jak wygląda praca w takim miejscu. Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu „Dzikim Okiem". ℹ️ Cykl jest częścią kampanii „Śmieci! Kto to widział?!", finansowanej ze środków Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Opublikowany przez Tatrzański Park Narodowy Piątek, 23 lipca 2021
X
Skip to content