Szkolenia dla przewodników na licencję BdPN

13/04/2021 10:46
Agnieszka Wojnarowicz

Portal Bieszczadzkiego Parku Narodowego informuje:

Przewodnicy beskidzcy planujący odbyć szkolenie podstawowe lub uzupełniające w celu uzyskania lub przedłużenia licencji Bieszczadzkiego Parku Narodowego będą mieli taką możliwość w maju br.

Ze względu na sytuację epidemiczną zajęcia teoretyczne w ramach szkolenia podstawowego odbędą się 22.05.2021 r. (sobota) w formie zdalnej, a zajęcia terenowe – 29.05.2021 r. (sobota) w grupie do 25 osób, z przestrzeganiem obowiązujących zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii. 

Szkolenie na przedłużenie licencji odbędzie się 15.05.2021 r. (sobota) i będzie miało charakter zajęć terenowych w grupie do 25 osób, z przestrzeganiem obowiązujących zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii.  

W razie większej liczby zainteresowanych zdobyciem licencji lub jej przedłużeniem przewidujemy dodatkowe terminy zajęć terenowych w czerwcu (12.06 – szkolenie uzupełniające, 19.06 – szkolenie podstawowe).  

Rejestracja uczestników szkolenia i wybór jednego z dwóch terminów zajęć terenowych będą odbywały się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.bdpn.pl. Program szkoleń i formularz zgłoszeniowy zostaną udostępnione w drugiej połowie kwietnia br.  Informacji na temat szkolenia udziela Ośrodek Informacji i Edukacji Turystycznej BdPN w Lutowiskach, e-mail: oie@bdpn.pl tel. 13 461 03 50. Prosimy o zapoznanie sie z nowym regulaminem dla przewodników oprowadzających grupy turystyczne po BdPN (2021 r.) oraz zasadami szkoleń na licencję przewodnicką

Źródło: bdpn.pl

X
Skip to content