Wygraj atrakcyjne nagrody ciesząc się wakacjami. EKO-fotograficzny konkurs.

Konkurs Fotograficzny Ekologiczny
18/08/2021 0:55
Łukasz Brodzik

Jesteś na wakacjach, masz przy sobie aparat lub telefon? Chcesz wygrać
atrakcyjne nagrody fotografując piękno świata przyrody?

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.
Zrób 25 fotek otaczającej Cię rzeczywistości w kontekście szeroko rozumianej ekologii. To mogą być ujęcia piękna przyrody, pozytywnych zachowań ekologicznych, symbiozy człowieka z przyrodą. Mogą to być także przykłady skutków działań antyekologicznych (dewastacja przyrody, zaśmiecenie, zanieczyszczenie wód itp.). Pamiętajcie, żeby zdjęcia nie zawierały twarzy.

Masz szerokie pole do popisu, liczymy na Twoją kreatywność, ale i na celne uchwycenie tematu. Zależy nam na promowaniu ekologii wśród młodzieży, stąd do każdego ujęcia podchodźcie właśnie z takim założeniem. Na Wasze zdjęcia czekamy do 31 października 2021 r., ale możecie je przesyłać już teraz.

Nagrodami będą bony umożliwiające dokonanie zakupu wybranego przez Ciebie sprzętu elektronicznego: laptop, tablet, smartfon, aparat fotograficzny… Twój wybór. Nagrody czekają na 20 zwycięzców!
Realizuj pasję i wygrywaj:
nagroda – 1500 zł,
nagroda – 1200 zł,
nagroda – 1000 zł,
17 nagród za kolejne miejsca – bony na kwotę 400 zł.

Celem konkursu jest kształtowanie postaw proekologicznych i podnoszenie świadomości ekologicznej w społeczeństwie. Być może udział w konkursie będzie dla kogoś początkiem pięknej przygody w pracy w mediach, a może ktoś po prostu
odkryje w sobie nową pasję. Kontakt oraz szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie ekomaika.pl w zakładce KONKURS.

Konkurs realizowany przez Ekologiczną Agencję Informacyjną pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

X
Skip to content