Życzenia bożonarodzeniowe od redakcji EKO-MAIKI

24/12/2020 1:27
Agnieszka Wojnarowicz

I rzekł do nich anioł: «Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś bowiem w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: znajdziecie Niemowlę owinięte w pieluszki i leżące w żłobie». I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami:  «Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom, w których sobie upodobał». – fragment Ewangelii św. Łukasza

Jako redakcja EKO-maiki dzielimy się tą DOBRĄ NOWINĄ o Bożym Narodzeniu i przekazujemy wszystkim odbiorcom EKO-maiki oraz osobom współpracującym w tworzeniu dzieła najlepsze życzenia:

Wsłuchując się w Słowa Ewangelii o Bożym Narodzeniu, pragniemy Wam życzyć PRAWDZIWEJ RADOŚCI wynikającej z bliskości Pana Boga, ODWAGI do pokonywania codziennych słabości, DOBREGO SERCA, które będzie zmieniać świat na lepsze. Trwajcie w pięknej NADZIEI na przyjście Pana Boga. Niech tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla Was czasem POKOJU i MIŁOŚCI.

X
Skip to content